Vážení rodiče, o prázdninách 2021 budete mít možnost přihlásit své dítě na řadu PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ. Potřebné informace týkající se podmínek a samotnou nabídku jednotlivých táborů najdete … zde.

Prázdninový provoz MŠ

Mateřská škola bude jako každý rok uzavřena na 5 týdnů, a to od 12. 7. do 15. 8. 2021.

Od 1. 7. – 9. 7.  a od 16. 8. – 31. 8. bude mateřská škola v provozu pro děti, jejichž oba rodiče pracují. Na tyto týdny bude potřeba své dítě přihlásit prostřednictvím dotazníku, který je ke stažení zde nebo si ho vyzvednout v MŠ. Dle vaší potřeby si určíte označením týdny, v kterých by jste potřebovaly dávat dítě do školky.

Úplata za stravné a pobytné na tyto dny proběhne v měsíci červnu. Výše částky za pobytné pro všechny přihlášené děti se bude odvíjet podle počtu nahlášených dnů – částka na den 24,-Kč. Na stravné budou částky stejné jako během roku.

Vyplněný dotazník je potřeba ODEVZDAT NEJPOZDĚJI DO 31. 5. 2021.