Mateřská škola bude uzavřena v pondělí 2. 11.  a úterý 3. 11. 2020.

Toto uzavření je z důvodu nedostatku provozního personálu školní kuchyně. Ve spolupráci se zřizovatelem se zajištuje dovoz stravy od jiného dodavatele.

Od středy 4. listopadu by měl být provoz školky obnoven, ale pouze v nouzovém – omezeném režimu – na dobu neurčitou. Mateřská škola bude v provozu pouze pro děti, jejichž OBA RODIČE CHODÍ DO PRÁCE nebo pro děti MATKY SAMOŽIVITELKY.

Cena dováženého jídla na den by byla 39,- . ODHLÁŠENÍ či NAHLÁŠENÍ na oběd bude muset být provedeno DEN PŘEDEM DO 10,00 HODIN. POZDĚJŠÍ ODHLÁŠENÍ bude znamenat, že strava bude počítána za odebranou. NÁSTUP DÍTĚTE DO ŠKOLKY PO ABSENCI  BEZ PŘEDCHOZÍHO NAHLÁŠENÍ NEBUDE MOŽNÉ.

PŘÍPADNÉ DOTAZY VÁM ZODPOVÍME V PONDĚLÍ 2. 11.  OD 10,00 na telefonním čísle 732 169 556.

Další informace o změnách k vyvstalé situaci Vám budou okamžitě poskytovány na www. stránkách školy.